Ylli Merja: Kura më e mirë për parazitin lambie në organizëm

0 Vizionari
Published
#rrezedielli #reportTV
Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” , mjeku popullor Ylli Merja foli për parazitin lambie dhe kurat më të mira bimorë për largimin e tyre nga organizmi.
Ylli Merja: Kuskuta bima që zhduk çdo parazitë në organizëm
Categoria
Muzica
Taguri
report tv, rreze dielli
Fii primul care comenteaza acest videoclip.